עיסוי רקמות עמוקות
דף הבית >> טיפולי ספא >> עיסוי רקמות עמוקות
 
עיסוי רקמות עמוק
עיסוי רקמות עמוק הינו טיפול אשר במסגרתו  המטופלים מתמסרים לידיהם של המטפלים לצורך שחרור מתחים מהרקמות.
עיסוי רקמות עמוק מסייע בשחרור דפוסים של מתח הבא לידי ביטוי בכיווץ של רקמות, מה שמונע גמישות וזרימה חופשית של חומרים ברקמות. מטרת הטיפול היא ליצור שינוי במערכת הפיזית.
מיהו קהל היעד של הטיפול
לשאלה מיהו הקהל היעד של הטיפול, אנו יכולים להעיד כי כולם זקוקים לטיפול. אין שעה ביום בה העיסוי אינו מתאים.
העיסוי מתאים במיוחד לאנשים הסובלים מבעיות רפואיות שונות כגון כאבי גב, כאבי צוואר, פריצת דיסק,
  • החלמה מפציעות ספורט
  • בעיות יציבה
  • מגרנה
  • בעיות במערכת העיכול
  • כאבי מחזור
 
 תרומה לאורח חיים בריא
עיסוי רקמות עמוק הינו בעל תרומה משמעותית לאורח חיים בריא. במידה והנכם מעוניינים להרגיש טוב יותר, אנו מזמינים אתכם לספא ימית ליהנות מעיסוי מפנק. לפי מחקרים, חוסר איזון מביא לכאבים במקומות שונים וגורם לבעיות רפואיות שונות כגון כאבי גב או פריצת דיסק.
באמצעות העיסוי ניתן להרגיש טוב יותר. עיסוי מוצלח מתחיל בשחרור מתחים והתוצאה הסופית- איזון בגוף ובנפש. כיום כאשר מחקרים רבים מראים את הקשר בין גוף ונפש, רבים מבינים כי יש צורך בטיפול מקיף המביא לרוגע ושלמות. אנו מזמינים אתכם להגיע לספא וליהנות מטיפול מקיף ומקצועי.
כיצד מתבצע הטיפול
 אם תרצו, טיפול של עיסוי רקמות עמוק דומה לשיחה עם רופא- הטיפול מתחיל בשיחה ובבירור הסיבה אשר לשמה הגיע המטופל לקבלת הטיפול, לאחר מכן נעשה בירור של ההיסטוריה הרפואית וכן בירור אודות מצבו הנפשי והפיזי של המטופל.
הטיפול מתבצע במיטת טיפולים תוך התמקדות באזורים מסוימים בהתאם לצורך. במהלך הטיפול המטפל עושה שימוש באצבעות במטרה להגיע לכל שריר ושריר. במידה ועלה בכם חשש כי הטיפול כואב, הרי אין סיבה לדאגה.
צוות המטפלים המקצועי בספא מומחה בזיהוי של תגובות הגוף של המטופלים תוך התאמה של מידת הלחץ. חשוב להדגיש כי במידה המטופל חש בלחץ הרי תפקידו של המטפל זה להקל על תחושת הלחץ, זאת במטרה לאפשר למטופל להרגיש טוב יותר.