ימית 2000 מציע ספא עם בריכה בחולון לחוויה בלתי נשכחת
דף הבית >> ספא עם בריכה
 

ספא  עם בריכה בחולון

דמיינו לעצמכם את הסיטואציה הבאה: אתם מגיעים אל הספא נכנסים לעיסוי ויוצאים ממנו כמו חדשים.
על מנת להפוך את היום הזה למושלם, כל מה שחסר לכם זוהי טבילה בבריכה אשר תהפוך את היום שלכם בספא לחוויה בלתי נשכחת.

לא רק עיסויים

מזה שנים רבות אנשים נוהגים להגיע לספא, אך ניתן לומר בוודאות כי השילוב של ספא עם בריכה משלים את החוויה והופך אותה לייחודית.
אצלנו אנו מציעים לכם ליהנות לא רק ממגוון רחב של עיסויים אלא גם מרחצה מפנקת בבריכה. ספא עם בריכה משלים את החוויה במקום ומאפשר לכם להאריך את שעות הבילוי שלכם.
אצלנו תוכלו למצוא בריכות שחייה מקורות או חשופות, מחוממות או בטמפרטורת החדר.

 

 לא רק למטרת שחייה בלבד


אם אתם מעוניינים ליהנות מחווית רחצה מפנקת במיוחד הדרך הטובה ביותר היא להגיע לספא שלנו המשלב בריכה.
 אין ספק כי הימצאותה של הבריכה תורמת מאד לרבים אשר מגיעים לספא. בבריכה ניתן לשחות ולשפר את הפעילות הגופנית אך גם ניתן ליהנות. אותה פעילות גופנית אשר מתבצעת בבריכה משפרת את הכושר הגופני ומסייעת לחיים בריאים יותר.
 יחד עם זאת, בבריכה אתם לאו דווקא צריכים להשקיע בפעילות הגופנית אלא אתם פשוט יכולים ליהנות ולהביט על האנשים מסביב.

מחפשים ספא עם בריכה- הגעתם למקום הנכון

בעונה הקרה רבים מעוניינים לקבל את המגע החם אשר יסייע לשחרור המתחים. ישנם רבים המבינים את חשיבותם של טיפולי הספא כולל השהייה בבריכה. שהייה בספא הכולל בריכה מאפשר לשחרר לחצים ולתת מנוחה לגוף ולנפש. החוויה המשלבת בין ספא ובריכה תורמת לשחרור המתחים שהצטברו לאורך תקופה מסוימת.
כאשר אתם בוחרים בבריכה מחוממת או בריכה מקורה, אנו מציעים לכם לשלב את השחייה עם חבילות העיסוי המיוחדות שהרכבנו במיוחד עבורכם. הרכבנו את החבילות השונות  תוך מחשבה על הרצונות שלכם כאשר אתם בוחרים להגיע אלינו.
בריכה, עיסויים או ספא? תוכלו לבחור בחבילה אחת הכוללת את כל האטרקציות, זאת מתוך הבנה כי כאשר אתם מגיעים לספא אתם מבקשים ליהנות מכל העולמות.