ספא ימית 2000 - ספא לקבוצות קטנות עם בריכה

ספא לקבוצות קטנות


קבוצת חברים קטנה או צוות עובדים מצומצם אשר מעוניינים לשבור את השגרה ומחפשים פעילות קצת אחרת מגלים עניין באפשרות להגיע לספא, כאשר בספא ניתן למצוא שלל מתקנים שונים. במידה ואתם קבוצה קטנה תוכלו להגיע לספא וליהנות מיום מפנק למדי, תוכלו ליהנות מעיסויים שונים וגם משהייה בבריכה תוכלו לנצל את הזמן לטובת גיבוש הקבוצה הקטנה שלכם.

 מתי כדאי לכם להגיע

קבוצות קטנות מגיעות לספא בכל עונות השנה על מנת לבלות ביחד. יחד עם זאת, ישנם תאריכים מיוחדים אשר ראוי לציין אותם בעת בילוי בספא:

  • יום הולדת: במידה ואחד מחברי הקבוצה חוגג יום הולדת, ניתן לערוך חגיגת יום הולדת בספא ולציין את היום החשוב ביותר בחייו.

  • אירוסין: במידה ואחד מחברי הקבוצה חוגג אירוסין, הרי אנחנו מציעים לכם חבילה מתאימה במיוחד הכוללת שמפניה להעלאת המורל.

  • עבודה חדשה: במידה ואחד מחברי הקבוצה חוגג את הקבלה לעבודה חדשה, הרי אנו מציעים לכם תפריט טיפולים עשיר כולל טיפולי פנים שיאפשרו לו לצאת מהמקום רענן.

  

אילו יתרונות יש לקבוצות קטנות המגיעות אלינובמידה ואתם בוחרים להגיע אלינו  על מנת לחגוג אירוע מיוחד בחיי הקבוצה שלכם אנחנו נדאג שאתם תצאו מהספא בתחושת הנאה רבה.

  • לשבור את השגרה: עצם ההגעה לספא שוברת את השגרה וגורמת לקבוצה להיפתח יותר.

  • גיבוש: במהלך השבוע אין לכם את האפשרות להראות את הצדדים האחרים הקיימים בכם. יחד עם זאת בהגעה לספא אתם יכולים להשתחרר וליהנות. אותה אווירה מיוחדת תגרום לחברי הקבוצה לצאת מהתבנית המוכרת כל כך ולגלות צדדים אחרים אשר לא נראים לעין בחיי היום יום ובמהלך השגרה המחייבת להתנהג בצורה שונה ולא בצורה בה אפשר להתנהג בספא.

רוצים להעניק חוויה בלתי נשכחת לחברים בקבוצה שלכם- אנחנו כאן

על מנת שתוכלו להעניק חוויה בלתי נשכחת לחברי הקבוצה שלכם, אנחנו כאן. לנו יש את הצוות המקצועי ביותר אשר יחכה רק לכם על מנת שתוכלו ליהנות מהיום המיוחד ביחד עם הקבוצה. הליווי של הצוות המקצועי שלנו יאפשר לכם להרגיש בנוח לאורך כל היום ויתרום להרגשה טובה.